Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjnePliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

Jak zasponsorować nową osobę do FM GROUP?

Zwielokrotnij swoje zyski z FM GROUP - zasponsoruj nową osobę, zobacz jakie to proste.

Jesteś już aktywnym sprzedawcą produktów FM GROUP! Teraz czas na kolejny krok w Twojej przygodzie z firmą FM GROUP - zbudowanie własnej, dobrze prosperującej sieci dystrybutorów, którzy wspomagani Twoim doświadczenie również osiągną sukces w marketingu wielopoziomowym. Czas pomyśleć o swoich najlepszych klientach jako potencjalnych nowych dystrybutorach. Na pewno nie jeden z nich bedzie zainteresowany możliwościami zarobkowymi w FM GROUP. Gdy już przedstawimy, naszym potencjalnym nowym dystrybutorom, korzyści płynące ze współpracy z firmą FM GROUP i uzyskamy ich aprobatę pozostaje nam tylko doknać formalności - tzw. "zasponsorowania nowej osoby". Zasponsorowanie nowej osoby do firmy FM GROUP nie jest trudne i opiszemy je przykładowo w kilku prostych krokach.

KROK 1: Zakup startera

Za Waszym pośrednictwem (jako dystrybutora FM GROUP) nowa osoba, która chciałaby zostać dystrybutorem FM GROUP kupuje jeden z Pakietów  Startowych FM GROUP. Aktualnie dotępne są zestawy:

 • Starter MINI (20 próbek najlepiej sprzedających się perfum, Katalogi produktów, Plan Marketingowy, Płyta DVD z filmami korporacyjnymi, Druk umowy, Kod Startera), cena: 30 zł
 • Starter 160 (160 próbek zapachów z Kolekcji Klasycznej, Inspiracji, Luksusowej, Owocowej oraz Kwiatowej, Teczka z zamkiem ringowym, Zamszowa wkładka z miejscem na 100 próbek (60 miejsc jest już wypełnionych), Katalogi produktów, Plan Marketingowy, Płyta DVD z filmami korporacyjnymi, Druk umowy, Kod Startera, Długopis FM), cena: 135 zł

Zamówienie na pakiet startowy nie różni się niczym od zamówienia na produkty FM GROUP, które przecież składaliście tyle razy ;-)

KROK 2: Wypełniamy umowę dystrybutorską

Gdy już otrzymamy zamówiony Starter FM GROUP, wypełniamy umowę dystrybutorską, która znajduje się w środku Startera. W części nagłówkowej umowy wpisujemy swoje dane jako Sponsora (imię i nazwisko oraz nr dystrybutorski). W polu "Kod startera" na oryginale umowy naklejamy samoprzylepny kod, który znajduje się w Starterze, na kopie umów przepisujemy go.

Dalszą część umowy wypełnia nowy dystrybutor, którego sponsorujemy. Pola: numer NIP, jestem podatnikiem VAT, nazwa firmy, adres do korespondencji, nazwa banku i nr konta bankowego oraz  adres e-mail, są nie obowiązkowe

Na koniec jeszcze podpisy nowego dystrybutora (podpis kandydata) na umowach i 1 egzemplarzu aktualnie obowiązującego regulaminu.

KROK 3: Wysyłamy umowę dystrybutorską

Umowa i regulamin podpisana, teraz tylko wystarczy ją zarejestrować w FM GROUP. Aby tego dokonać należy oryginał oraz 1 kopię umowy wraz z regulaminem odesłać do FM GROUP na adres: FM GROUP Polska, ul. Wrocławska 2a, Szewce (k. Wrocławia), 55-114 Wisznia Mała. Drugą kopię umowy (kopia dla sponsora) zostawiacie sobie, jako Sponsorowi nowego dystrybutora. FM GROUP po zarejestrowaniu umowy i podpisaniu ich przez swojego przedstawiciela (nie mylić z dystrybutorem!) odeśle jej kopię nowemy dystrybutorowi.

Aby przyspieszyć proces rejestracji nowej osoby oryginał umowy można dodatkowo wysłać faksem na numer (71) 327 00 53 lub (71) 327 00 54 lub mailem na adres zamowienia@perfumy.fm. Do wysyłanej umowy nowy dystrybutor może dołączyć również swoje pierwsze zamówienie, które oczywiście będzie policzone wg cen dla dystrybutora.

GOTOWE !

Jak tylko FM GROUP otrzyma podpisaną umowę, która będzie prawidłowo wypełniona, zarejestruje nowego dystrybutora, o czym będziemy mogli się dowiedzieć m.in. sprawdzając swoje drzewko internetowe na www.perfumy.fm, na którym pojawią sie dane nowego dystrybutora gdy zostanie on zarejestrowany w FM GROUP lub dzwoniąc do FM GROUP pod numer (71) 327 00 00.

Gdy już zarejestrowaliśmy nowe osoby w FM GROUP, pamiętajmy aby nigdy nie pozostały bez naszej pomocy, a Wasza sieć będzie prawidłowo prosperowała ;-)

 

NA KONIEC: CO TY Z TEGO BĘDZIESZ MIAŁ ?

Oczywiście zapewne zadajesz sobie pytanie "Co ja z Tego będę miał?". Postaram się pokrótce opisać najważniejsze korzyści:

 1. Za każde zamówienie złożone przez "Twojego" Dystrybutora otrzymasz punkty grupy o wartości zamówienia złożonego przez "Twojego" Dystrybutora. Na koniec miesiąca sumowane są punkty z całej Twojej grupy wraz z punktami zrobionym przez Ciebie. Jeśli suma punktów osiągnie odpwiedni poziom (patrz tabelka poniżej) otrzymujesz dodatkową prowizję (%) od całości punktów, gdzie 1 pkt = 1 zł.
Klasyfikacja Poziom efektywności Ilość punktów
Magnolia 3 %
6 %
9 %
300
1200
3600
Srebrna magnolia 12 %
15 %
18 %
7200
12000
20400
Złota magnolia 21 % 30000
Przykład 1:
 
Twoja grupa (2-3 osoby) na koniec miesiąca robi obrót w wysokości 1120 pkt,
 
Ty sam robisz obrót w wysokości 220 pkt.
 
Razem punkty grupy wynoszą: 1340 pkt, co daje poziom efektywności 6%.
 
W związky z tym Twoja dodatkowa prowizja* wynosi: 1340 x 6% = 80,40 zł *
 1. "Twoi" Dystrybutorzy również mogą "wciągać" do FM Group nowe osoby , zktórych również będziesz miał liczone punkty (jw.) przez co sieć może rozrosnąć się do nieograniczonych rozmiarów, a z każdego Dystrybutora w Twojej grupie (bez względu na linię struktury) będziesz otrzymywał jego punkty obrotu jako swoje punkty grupy. Pomyśl jakie to daje możliwości !
Przykład 2:
 
Twoja grupa (5 osób bezposrednio zasponsorowanych i każda z nich "wciągneła" do FM Group po 3 osoby, razem 20 osób) na koniec miesiąca robi obrót w wysokości 7060 pkt,
 
Ty sam robisz obrót w wysokości 220 pkt.
 
Razem punkty grupy wynoszą: 7280 pkt, co daje poziom efektywności 12%.
 
W związky z tym Twoja dodatkowa prowizja* wynosi: 7280 x 12% = 873,60 zł* <- a to dopiero początek ;-)
*dodatkowa prowizja jest pomniejszana o ewentualne wypłaty dla "Twoich Dystrybutorów", czyli jeśli ktoś z Twojej grupy wejdzie na któryś poziom efektywności (np. 3%) i przysługuje mu dodatkowa prowizja (np. 11 zł), to o tyle pomniejszana jest "Twoja" dodatkowa prowizja, ale nie ma się co martwić, przecież Ty i tak zyskasz na róznicy pomiędzy wysokością Twojego poziomu efektywności a Twojego Dystrybutora.
 1. KLUB ORCHIDEI - kolejne, niezależne źródła dochodu. Lider posiadający co najmniej dwie struktury na poziomie 21 % albo posiadający jedną strukturę 21 % i 20 000 pkt. obrotu pozostałej części struktur uzyskuje członkostwo EKSKLUZYWNEGO KLUBU ORCHIDEI FM GROUP.

  KLUB ORCHIDEI jest klubem zrzeszającym liderów FM GROUP na najwyższych poziomach efektywności. Przynależność do klubu i osiąganie w nim kolejnych tytułów - Perłowej ORCHIDEI, Amarantowej ORCHIDEI, Złotej ORCHIDEI, Diamentowej ORCHIDEI - gwarantuje kolejne, niezależne źródła dochodu. Stosownie do osiągniętego tytułu ORCHIDEI odpowiedni procent obrotów firmy liczonych w punktach obrotowych FM GROUP stanowi pulę do podziału w danym miesiącu rozliczeniowym pomiędzy członków KLUBU ORCHIDEI, którzy się kwalifikują.
 1. Zarobioną premię można wypłacić poprzez:
 • rabat przy kolejnym zamówieniu - maksymalnie 90% jednorazowych zakupów
 • umowę zlecenie - osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej
 • fakturę VAT - osoby prowadzące działalność gospodarczą
PAMIĘTAJ: Prawo do premii zgodnie z planem marketingowym przysługuje dystrybutorowi pod warunkiem comiesięcznego zakupu produktów na sumę 34,42 pkt (np. 2 szt. perfum z serii klasycznej).

Aby zrozumieć sedno Marketingu Sieciowego odsyłam również do wnikliwszego zapoznania się z PLANEM MERKETINGOWYM, który otrzymałeś w formie drukowanej książeczki lub na płycie DVD (w zalezności od okresu rejestracji). Zapraszamy również do zakupu korporacyjnej płyty DVD z filmem instruktażowym objaśniającym tajniki współpracy z FM Group World.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sponsorowania nowych osób zapraszamy do kontaktu.

[Aktualizacja: 28.12.2010r.]


Artykuł został opublikowany dnia: 17.05.2007.
Poinformuj znajomych o tym artykule
Wpisz adres e-mail znajomego:
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się