Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjnePliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

Praca w FM GROUP Polska? Czemu nie!

Na początku artykułu nie chcę obiecywać Tobie zarobku kilkudziesięciu tysięcy złotych w ciągu miesiąca ani atrakcyjnych szkoleń zagranicznych dla wszystkich i innych podobnych chwytów marketingowych, które w większości oferują osoby działające w branży MLM. Chciałbym natomiast podzielić się z Wami spostrzeżeniami z mojego kilkuletniego doświadczenia w tej branży, przede wszystkim przy współpracy z firmą FM GROUP Polska, która z roku na rok przynosi mi coraz większy pasywny dochód. Ale zacznijmy od początku i wyjaśnijmy pokrótce kilka kluczowych haseł.

Co to jest ten cały MLM?

Jest to nic innego jak kolejny kanał dystrybucji produktów / usług, w którym dostarczenie produktów / usług od producenta do klienta końcowego odbywa się za pośrednictwem osób współpracujących (zwanych konsultantami, dystrybutorami ect.) z producentem. Dystrybutor (konsultant ect.) jest to zasadniczo osoba współpracująca wykonująca pracę na własnych rachunek, która nie jest związana umową o pracę z producentem. MLM (skrót od Multi-Level Marketing, inaczej Marketing Sieciowy) pozwala na stworzenie własnych struktur dystrybutorów, z obrotów których możemy otrzymywać dodatkową prowizję.

Własna struktura dystrybutorów - co to takiego?

Na swoich szkoleniach zazwyczaj przedstawiam to na przykładzie sieci hurtowni (pośredników) w następujący sposób. Wyobraź sobie, że zakładasz hurtownię produktów danego producenta i dostarczasz jego produkty do konkretnych odbiorców (sklepów). W takim przypadku zarabiasz na marży produktu. Aby rozwinąć swoją działalność podpisujesz umowy z nowymi hurtowniami (pośrednikami) w innych częściach kraju, które będą "rozprowadzać" produkty Twojego producenta. I znów masz dodatkowe zyski z nawiązanej współpracy. Wszystko dzięki zwiększonym obrotom, generującym dla Ciebie większy zysk - to oczywiste, prawda!

A praca dla FM GROUP, jak ma się to do wyżej wymienionego przykładu?

Wyobraź sobie, że możesz zbudować biznes działający na przytoczonej wyżej zasadzie a przy tym:

  • nie musisz ponosić ogromnych nakładów finansowych (na produkty, pracowników, magazyny ect.);
  • nie musisz nawet zakładać działalności gospodarczej (FM GROUP Polska umożliwia organizowanie struktury dystrybutorów i wypłaty z ich obrotu na podstawie umowy zlecenia);
  • możesz budować struktury swojego biznesu na całym świecie (FM GROUP funkcjonuje obecnie na wszystkich kontynentach);
  • otrzymujesz stałą, wysoką marżę już od pierwszego zakupu (43% marży);
  • oferujesz wysokiej jakości markowe produkty polskiej firmy FM GROUP, które produkowane są z komponentów światowego potentata w dziedzinie ich produkcji, niemieckiej firmy DROM (dla zainteresowanych odsyłam na ich stronę www.drom.com).

Proszę konkretnie, co mam zrobić aby dołączyć do FM GROUP i do czego mnie to zobowiązuje?

  1. Po pierwsze wypełnij formularz rejestracyjny na www.fm-group.co.
  2. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz umowę dystrybutorską, którą należy podpisać i odesłać do FM GROUP (informację krok po kroku otrzymasz e-mailem po rejestracji). Umowa dystrybutorska nie jest umową o pracę, umową zlecenie czy umową agencyjną. Umożliwia jedynie dostęp do markowych produktów firmy FM GROUP po atrakcyjnych (dystrybutorskich) cenach oraz daje możliwość organizowania własnej struktury dystrybutorskiej.
  3. Po nadaniu Tobie numeru dystrybutorskiego (widniejącego na Twojej umowie) będziesz już mógł składać zamówienia oraz budować własną strukturę dystrybutorów, poprzez zapraszanie do współpracy nowych osób.

Aby utrzymać swoje członkostwo w FM GROUP w ciągu roku należy dokonać zakupu na łączną wartość punktową 110,16pkt co odpowiada np. 6 szt. perfum z serii klasycznej (tych po 23,45 zł dla dystrybutora).

No dobra, ale ile mnie to będzie kosztowało?

Aby dołączyć do FM GROUP z możliwością budowy własnej sieci dystrybutorskiej musisz zakupić jeden ze starterów (teczka z próbkami perfum) dostępnych aktualnie w ofercie FM GROUP (aktualne ceny dostępnych starterów oraz koszty wysyłki możesz sprawdzić na www.fm-group.co). W zasadzie to jedyny koszt aby rozpocząć współpracę z FM GROUP. Nie ma żadnych innych ukrytych opłat rejestracyjnych czy okresowych.

Dobrze, a tak konkretnie to ile na tym można zarobić?

Jak już wyżej wspomniałem bezpośredni zysk na produkcie (różnica pomiędzy ceną zakupu a ceną katalogową), tzw. marża wynosi w przybliżeniu 43%, to znaczy że jeżeli kupisz np. perfumy luksusowe damskie za 38,33 zł to ich cena katalogowa wynosi 54,75 zł, więc Twój zysk wyniesie na tej jednej sztuce 16,42 zł. Reszta zależy od Ciebie, Twojej inwencji twórczej i możliwości rynkowych (Twojego otoczenia, rodziny, przyjaciół, dalszych znajomych). W ten sposób dość łatwo zwróci Ci się koszt zakupu startera i wpadnie trochę dodatkowego grosza (zazwyczaj dystrybutor jest w stanie, bez większego nakładu sił, wygenerować w ten sposób kilkaset złotych do własnej kieszeni).

Poważny dochód zaczyna się wraz z rozbudową własnej struktury dystrybutorskiej, o której wcześniej wspomniałem. Ponieważ jesteśmy w stanie dotrzeć do ograniczonej ilość odbiorców (potencjalnych klientów), FM GROUP Polska daje nam możliwość zaproszenia do współpracy kolejne osoby, które w strukturze firmy będą zarejestrowane z "naszego polecenia". Dzięki temu oprócz zysku wygenerowanego bezpośrednio przez samego siebie, będziemy mieli również możliwość otrzymania dodatkowej prowizji z łącznego obrotu naszej struktury wg planu marketingowego FM GROUP Polska, bez uszczerbku na wynagrodzeniu dla "naszych" dystrybutorów. Pomyśl jak możesz zwiększyć ilość potencjalnych odbiorców Twojej przysłowiowej "hurtowni" rejestrując nowe osoby? Żeby lepiej to zobrazować posłużę się poniższym przykładem:

Ty docierasz do 20 klientów -> Twoich 4 dystrybutorów również dociera do 20 klientów / każdy
=
Twoja struktura dociera do (20 + 4 x 20) 100 klientów !!!

Proste, prawda! Teraz pomyśl, że z każdego klienta otrzymasz pewien procent prowizji (im wyższy obrót miesięczny Twojej struktury, tym poziom procentowy prowizji większy). Ale to nie koniec! Jeżeli Twoi dystrybutorzy idąc za Twoim przykładem rozbudują swoje struktury to Ty również otrzymasz dodatkową prowizję z ich klientów ... i tak do nieskończoności! Plan marketingowy FM GROUP Polska jest tak zbudowany, aby firma była wypłacalna, stabilna finansowo a zarazem oferowała maksymalny poziom przychodu z prowizji obrotu Twojej struktury.

I tak działamy już od ponad 5 lat, stale rozwijając strukturę sprzedaży FM GROUP w Polsce i na świecie, promując markę i produkty FM GROUP, do czego zachęcam również Ciebie.

Hmm, wszystko byłoby super tylko gdzie haczyk?

Haczyk ..... hmm, dobra nie będę owijał w bawełnę, jest coś o czym trzeba pamiętać:

  1. Aby utrzymać swoje członkostwo w FM GROUP w ciągu roku należy dokonać minimum jendeg punktowanego zakupu produktów FM GROUP. Nie jest to żaden problem wystarczy, że w ciągu roku kupisz chociaz jedne produkt np. perfumę. Oczywiście jeśli mimo to nie uda Ci się spełnić tego warunku to Twoje członkostwo w FM GROUP automatycznie wygasa, jednak bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych. Po prostu nie masz już możliwości składania zamówień po cenach dystrybutorskich, chyba że ponownie się zarejestrujesz ;-)
  2. Aby otrzymać wynagrodzenie z obrotu Twojej struktury należy dokonać w danym miesiącu własnego zakupu na minimum 36,72pkt co odpowiada np. 2 szt perfum z serii klasycznej (tych po 23,45 zł dla dystrybutora). Jeśli w jakimś miesiącu Twoja struktura wypracowałaby dla Ciebie prowizję a Ty zapomnisz w tym miesiącu o własnym zakupie, to niestety prowizja przepada, dlatego w tym przypadku musisz się pilnować, bo szkoda pieniędzy wypracowanych przez "Twoją" strukturę  ;-)

I to tyle, wręcz jak na spowiedzi ;-)

Jeśli jesteś zdecydowany(a) spróbować swoich sił w FM GROUP to zapraszam do rejestracji na...

www.fm-group.co

Jeżeli natomiast chciał(a)byś jeszcze o coś dopytać to serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 

Ewa
Gadu-Gadu: 7523440
E-mail: biuro@portalfm.net
Tel./Fax: (74) 814 17 56
Mobile: 693 771 332
Marcin
Gadu-Gadu: 4489821
E-mail: baza@portalfm.net
Tel./Fax: (74) 814 17 56
Mobile: 661 147 260

Artykuł został opublikowany dnia: 11.10.2010.
Poinformuj znajomych o tym artykule
Wpisz adres e-mail znajomego:
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się