Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjnePliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

PRODUKTY DO ŁAZIENKI I TOALETY

Zdjęcie Produkt Opcje
 Chusteczki do mycia toalet  Chusteczki do mycia toalet 
 • Skutecznie usuwają zanieczyszczenia z muszli klozetowych i bidetów, zapewniając higieniczną czystość i świeżość. Zawierają składniki o działaniu antybakteryjnym. Wygodne w użyciu, z biodegradowalnej włókniny.
  Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Opakowanie szczelnie zamknąć. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.


Opis


ZAMÓW
 PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH (z rozpylaczem)  PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH (z rozpylaczem) 
 • orzeźwiający zapach grejpfruta i wiśni
 • ochronny filtr zapobiegający osadzaniu się brudu

Płyn do mycia kabin prysznicowych dzięki aktywnym składnikom umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń (np. osadów z mydła, plam z wody, kamienia osadowego). Płyn tworzy na czyszczonych powierzchniach film, który zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Z powodzeniem może być stosowany do armatury łazienkowej, wanien, glazury, kabin prysznicowych i innych powierzchni.

Informacje o składnikachOpis


ZAMÓW
 PŁYN DO MYCIA ŁAZIENKI (z rozpylaczem)  PŁYN DO MYCIA ŁAZIENKI (z rozpylaczem) 
 • świeży, długotrwały cytrusowy aromat
 • niezwykła skuteczność
 • zawiera nanocząsteczki krzemionki

Wyjątkowy, wielofunkcyjny płyn do mycia łazienki bez trudu usuwa brud i plamy na armaturze łazienkowej, glazurze, terakocie, kabinach natryskowych oraz powierzchniach z tworzyw sztucznych nie rysując czyszczonych powierzchni. Jego aktywne składniki znakomicie radzą sobie osadami z mydła, zaciekami wodnymi, tłustymi plamami i innymi zanieczyszczeniami, a unikalne środki nabłyszczająco-pielęgnujące nadają armaturze i ceramice łazienkowej piękny połysk. Zawarte w płynie nanocząsteczki krzemionki wnikają w najdrobniejsze nierówności struktury, separując cząsteczki brudu od mytej powierzchni.

Informacje o składnikachOpis


ZAMÓW
 PREPARAT DO CZYSZCZENIA FUG (z rozpylaczem)  PREPARAT DO CZYSZCZENIA FUG (z rozpylaczem) 
 • odświeża kolory spoin
 • samooczyszczająca się powłoka z nanocząsteczek
 • przyjemny cytrynowy aromat

Preparat perfekcyjnie i szybko usuwa zabrudzenia ze spoin cementowych przy płytkach ściennych oraz podłogowych (glazura, terakota, gres, marmur, mozaiki). Tworzy samooczyszczającą się powłokę z nanocząsteczek, która aktywnie odpychając zanieczyszczenia trwale chroni fugę przed zabrudzeniami i zabezpiecza przed nasiąkaniem wodą. Preparat nie wypłukuje ani nie odbarwia fug (można nim czyścić zarówno białe, jak i kolorowe spoiny).Opis


ZAMÓW
 ŻEL DO MYCIA URZĄDZEŃ SANITARNYCH  ŻEL DO MYCIA URZĄDZEŃ SANITARNYCH 
 • świeży, cytrynowy zapach
 • łatwo się spłukuje

Gęsty żel przeznaczony jest do mycia różnego typu urządzeń sanitarnych. Skutecznie usuwa osady z kamienia, rdzy, zacieki wodne, tłuste plamy oraz inne zanieczyszczenia. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży, przyjemny zapach.

Informacje o składnikachOpis


ZAMÓW
 ŻEL DO USUWANIA KAMIENIA I RDZY (z rozpylaczem)  ŻEL DO USUWANIA KAMIENIA I RDZY (z rozpylaczem) 
 • delikatny aromat kwiatu pomarańczy
 • nie uszkadza mytej powierzchni

Unikalna receptura żelu ułatwia szybkie i skuteczne usuwanie osadów z kamienia, mydła, rdzawych plam i innych rodzajów zanieczyszczeń osadzających się na armaturze sanitarnej. Za jego sprawą dawny blask odzyskują nie tylko wanny, umywalki i muszle klozetowe, lecz także krany oraz prysznice. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach delikatny aromat kwiatu pomarańczy. Dzięki konsystencji delikatnego żelu preparat utrzymuje się także na powierzchniach obłych (np. muszle klozetowe). Warstwa substancji powleka czyszczoną powierzchnię i pozwala działać środkom powierzchniowo czynnym.

Informacje o składnikachOpis


ZAMÓW
1
NOWOŚĆ - produkty oznaczone tą literką to NOWOŚCI
PROMOCJA - produkty oznaczone tą literką są objęte PROMOCJĄ
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się