Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjnePliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

PRODUKTY UNIWERSALNE

Zdjęcie Produkt Opcje
 Chusteczki do mycia szyb  Chusteczki do mycia szyb 
 •  

Doskonale czyszczą wszelkie powierzchnie gładkie: szyby, lustra, szkło. Skutecznie usuwają tłuszcz, kurz oraz nikotynę, bez pozostawiania smug i zacieków. Wygodne w stosowaniu, z biodegradowalnej włókniny. Działają antystatycznie, opóźniając dalsze osiadanie kurzu.

Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Jeśli to konieczne, czynność powtórzyć. Opakowanie szczelnie zamknąć, chroniąc przed wysychaniem. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.



Opis


ZAMÓW
 GĄBKA CZYSZCZĄCA  GĄBKA CZYSZCZĄCA 
Rewolucja w usuwaniu zabrudzeń, działa bez użycia detergentów – wystarczy odrobina wody!
 
Skutecznie usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody i ścieranie, nawet takich jak ściany pomalowane farbą wodoodporną, meble ogrodowe, fugi itp. Znakomicie czyści kafelki, podłogi, drzwi, kuchenki, naczynia, felgi samochodowe, tworzywa sztuczne i metale. Likwiduje brud i zacieki. Zmazuje ślady po długopisie, flamastrach i kredkach oraz różne uporczywe plamy.
 
Gąbka została wykonana z innowacyjnego materiału, który przy pocieraniu głęboko wnika w strukturę powierzchni i delikatnie usuwa zabrudzenia. Gąbka zużywa się podczas czyszczenia.
 
Wymiar gąbki to 10.9 x 6.1 x 3.8 cm.


Opis


ZAMÓW
 PIANKA ZAPOBIEGAJĄCA OSADZANIU SIĘ PARY WODNEJ  PIANKA ZAPOBIEGAJĄCA OSADZANIU SIĘ PARY WODNEJ 

Pianka polecana jest do powierzchni narażonych na zaparowywanie: okien, luster, kabin prysznicowych, kafli, szyb samochodowych, okularów. Nie tylko dokładnie myje, ale także pozostawia niewidoczną powłokę ochronną, która zabezpiecza powierzchnię przed osiadaniem pary i kurzu. Nie pozostawia smug.



Opis


ZAMÓW
 PŁYN DO MYCIA PANELI LAMINOWANYCH  PŁYN DO MYCIA PANELI LAMINOWANYCH 
 • czyści i pielęgnuje
 • nie zostawia smug

Koncentrat z alkoholem do mycia paneli laminowanych bardzo dobrze usuwa zabrudzenia oleiste oraz codzienny brud i kurz. Nie pozostawia smug i zacieków ani nie ingeruje w naturalne właściwości mytych powierzchni. Zalecany jest do mycia i pielęgnacji podłogowych i ściennych paneli laminowanych, oklein meblowych oraz lakierowanego drewna.

Informacje o składnikach



Opis


ZAMÓW
 PŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI SILNIE ZABRUDZONYCH  PŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI SILNIE ZABRUDZONYCH 
 • perfekcyjnie usuwa najbardziej oporne zanieczyszczenia
 • skuteczna formuła

Profesjonalny preparat do mycia silnie zabrudzonych powierzchni twardych, niezabezpieczonych, wodoodpornych i zasadowoodpornych. (np. laminat, glazura, terakota, lastrico, linoleum, płytki gresowe). Perfekcyjnie usuwa zabrudzenia pochodzenia organicznego (oleje) oraz syntetycznego (smary) w gospodarstwach domowych, garażach, warsztatach, szklarniach ogrodniczych itp. Może z powodzeniem służyć do prania odzieży roboczej i tapicerki samochodowej, czyszczenia silników, mycia szyb w piekarnikach i kominkach, okapów kuchennych, płotów, ogrodzeń, tarasów i balkonów, do usuwania zanieczyszczeń organicznych z kostki brukowej oraz z elewacji.

UWAGA!
Nie zaleca się używania środka do mycia powierzchni drewnianych lakierowanych oraz paneli – w tym wypadku polecamy płyn do mycia paneli laminowanych LAMINATE FLOOR LIQUID.


W przypadku stosowania preparatu do czyszczenia kamienia naturalnego należy przeprowadzić próbę mycia w niewidocznym miejscu (sprawdzić, czy środek nie odbarwi powierzchni).

Przy stosowaniu nierozcieńczonego środka należy używać rękawic ochronnych oraz obficie spłukać wodą myte powierzchnie.

Informacje o składnikach



Opis


ZAMÓW
 PŁYN DO MYCIA SZYB (z rozpylaczem)  PŁYN DO MYCIA SZYB (z rozpylaczem) 
 • zapach zielonego jabłuszka
 • zawiera nanocząsteczki krzemionki
 • wzbogacony środkiem nabłyszczającym

Płyn z alkoholem do czyszczenia okien szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i brud (zwłaszcza odciski dłoni), a zawarte w nim środki nabłyszczające zapewniają szybom krystaliczny połysk. Dzięki zawartości unikalnych nanocząsteczek tworzy na powierzchni szyb film, który zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pozostawia przyjemny aromat.

Informacje o składnikach



Opis


ZAMÓW
 PŁYN DO PRANIA DYWANÓW I TAPICERKI  PŁYN DO PRANIA DYWANÓW I TAPICERKI 
 • zawiera antyelektrostatyk
 • cytrynowy zapach

Płyn przeznaczony jest do usuwania plam i zanieczyszczeń z dywanów i tapicerki. Zawarte w nim środki tworzą aktywną pianę, która wnika głęboko w włókna, skutecznie usuwając brud. Zawiera antyelektrostatyk, dzięki któremu włókna nie elektryzują się, przez co wolniej pochłaniają nowy kurz i brud. Przeznaczony jest do prania ręcznego.

Informacje o składnikach



Opis


ZAMÓW
 PŁYN UNIWERSALNY  PŁYN UNIWERSALNY 
 • oryginalny zapach świeżych kwiatów granatu
 • znakomity do czyszczenia dużych powierzchni

Uniwersalny płyn przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji każdego rodzaju powierzchni zmywalnych – blatów kuchennych, podłóg, ścian, glazury i armatury sanitarnej itp. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nie pozostawia smug, a jego starannie dobrane kompozycje zapachowe pozwalają utrzymać przyjemny zapach przez długi czas.



Opis


ZAMÓW
 PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH I PIEKARNIKÓW (z rozpylaczem)  PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH I PIEKARNIKÓW (z rozpylaczem) 
 • perfekcyjnie usuwa okopcenia i przypalenia
 • bezpieczny dla czyszczonej powierzchni

Preparat znakomicie usuwa przypalenia, spieczony tłuszcz oraz odymienia (nagar, sadza) powstałe w piekarnikach, kominkach, rusztach i grillach oraz na sprzętach gospodarstwa domowego (patelnie, garnki itp.). Szczególnie zalecany jest do mycia szyb kominków i piekarników. Nie rysuje czyszczonej powierzchni ani nie pozostawia smug.



Opis


ZAMÓW
 PREPARAT DO MYCIA EKRANÓW (z atomizerem)  PREPARAT DO MYCIA EKRANÓW (z atomizerem) 
 • bez alkoholu
 • zapobiega osiadaniu kurzu

Preparat do mycia ekranów polecany jest do czyszczenia powierzchni szklanych, ciekłokrystalicznych i plastikowych. Skutecznie usuwa brud, kurz, ślady rąk i tłuste plamy z monitorów komputerowych, ekranów telewizyjnych, plazmowych i LCD, wyświetlaczy, pilotów, telefonów komórkowych, klawiatury komputerowej. Nie pozostawia smug. Dzięki powłoce elektrostatycznej ogranicza ponowne osiadanie kurzu. Nie zawiera alkoholu.

Informacje o składnikach



Opis


ZAMÓW
 Uniwersalne chusteczki czyszczące  Uniwersalne chusteczki czyszczące 
 • Szybko i skutecznie usuwają codzienny brud i kurz w całym domu: salonie, kuchni, łazience. Wygodne w użyciu, nasączone płynem o właściwościach pielęgnacyjnych i ochronnych, z biodegradowalnej włókniny.
  Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Opakowanie szczelnie zamknąć. Zużytą chusteczkę wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.


Opis


ZAMÓW
1
NOWOŚĆ - produkty oznaczone tą literką to NOWOŚCI
PROMOCJA - produkty oznaczone tą literką są objęte PROMOCJĄ
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się