Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjne└►  2012└►  2011└►  2010Pliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

Programy motywacyjne

Aktualne programy motywacyjne organizowane przez FM Group oraz Lidera FM - Marcina Styk (założyciela PortalFM.net). Życzymy udanych łowów!
[FM GROUP] Fiatem do klubu Orchidei - edycja 2013
Teraz Twoja kariera może nabrać niezwykłego rozpędu! Weź w leasing Fiata 500 i wjedź nim do Klubu Orchidei! Jeśli przez co najmniej dwa miesiące pod rząd osiągnąłeś poziom efektywności Złotej Magnolii bądź Perłowej Orchidei i w każdym z tych miesięcy spełniłeś wszystkie dodatkowe warunki, masz możliwość uzyskania prowizji na zapłatę raty leasingowej za Fiata 500, przez kolejne 4 lata.  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
[FM GROUP] Mercedesem po sukces - edycja 2013
Ty też możesz dołączyć do elitarnego grona Laureatów Programu Motywacyjnego „Mercedesem po sukces”. Poznaj prestiż i niezrównany komfort pracy, jeżdżąc nowiutkim Mercedesem-Benz Klasy A, C, CLA, E lub S!  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
[FM GROUP] Na dobry początek
Serdecznie witamy w Klubie FM GROUP! Na dobry początek mamy dla Ciebie kilka niespodzianek! Aż trzykrotnie nagrodzimy Cię za regularne zamówienia!  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
[FM GROUP] Poławiacze Pereł, zdobywcy Amarantów
Dołącz do Klubu Orchidei! Tu liczą się już tylko duże kwoty! Kolejne prowizje są na wyciągnięcie ręki! Za zdobycie poziomu efektywności Perłowej Orchidei uzyskującej co najmniej 40 000 punktów umownych w Polsce i utrzymanie go w kolejnym miesiącu wypłacimy Ci dodatkowo 3 000 PLN! Jeśli w ciągu kolejnych trzech miesięcy wypracujesz poziom Perłowej Orchidei uzyskującej co najmniej 48 000 punktów um...  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
[FM GROUP] Skacz, licz, wygrywaj
Osiągaj kolejne poziomy efektywności w Planie Marketingowym FM GROUP i otrzymaj 100 zł (6%), 240 zł (9%) a nawet 340 zł (12%) dodatkowej prowizji!  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
[FM GROUP] Szczęśliwa Trzynastka
Pracuj ze swoją grupą, zbuduj stabilną i efektywną strukturę, która zapewni Tobie oraz Twoim partnerom optymalny rozwój i wysoką prowizję na przyszłość, a my dodatkowo wypłacimy Ci trzynastą prowizję aż dwa razy w trakcie trwania Programu!  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
[FM GROUP] Wyprawa po wiedzę - edycja 2013
W Programie Motywacyjnym możesz wziąć udział, jeśli znajdujesz się na poziomie efektywności od 15%-21%. Wystarczy, że utrzymasz poziom efektywności zadeklarowany w Programie Motywacyjnym „Wyprawa po wiedzę – edycja 2013”, a w kolejnych miesiącach kalendarzowych po Ekspedycji Szkoleniowej LUX zdobędziesz poziom efektywności Złotej Magnolii (21%) według wymaganych kryteriów kwalifi...  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.01.2013
1
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się