Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjne└►  2012└►  2011└►  2010Pliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

Programy motywacyjne FM Group oraz PortalFM.net - 2011

Programy motywacyjne organizowane przez FM Group oraz PortalFM.net, które zostały zakończone w 2011 r..
[Zakończony] Perfumy FM GROUP za darmo
Odbierz swoje nagrody z programu motywacyjnego lidera FM GROUP - Marcina Styk. Sprawdź jak możesz za darmo otrzymać perfumy  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 28.05.2011
[FM GROUP] Dziesięciu wspaniałych
Jesteś naszym Super Klientem? Teraz dodatkowo nagrodzimy Twoją pracę i zdolności! Dwa razy do roku będziemy sumować Twój punktowy obrót własny: od stycznia do końca czerwca, od lipca do końca grudnia. Wyłonimy w ten sposób dwa razy w roku Dziesięciu Wspaniałych, czyli naszych najlepszych klientów FM GROUP Polska. Otrzymają oni od nas do wyboru: iPad, telewizor LCD, kamera, rzutnik, zestaw mikrofon...  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 31.12.2010
[FM GROUP] Gadżetomania
W czasie rozmowy z klientem i przy sprzedaży zawsze przydatne są małe gadżety - próbki produktów, torebki, wizytówki, na których możesz zostawić klientowi swoje dane kontaktowe. Teraz możesz je otrzymać od nas w prezencie.  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 31.12.2010
[FM GROUP] Poławiacze pereł
Czy wiesz, ile warte są dzisiaj Perły? Tylko w FM GROUP Polska w okresie od 1 stycznia do 31 października 2011 roku za uzyskanie poziomu co najmniej Perłowej Orchidei i utrzymanie go w miesiącu kolejnym, przyznajemy dodatkową prowizję w wysokości aż 3 000 PLN!  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 31.12.2010
[FM GROUP] Wyprawa po wiedzę
Podróże kształcą, a nauka najlepiej wchodzi do głowy w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. My zaś lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, więc z radością ułatwimy Ci zdobywanie wiedzy w najpiękniejszych zakątkach świata. Tylko od Ciebie zależy, jak daleko jesteś w stanie wyruszyć po wiedzę. Czy jesteś już gotowy na egzotyczną, pełną przygód wyprawę?  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 31.12.2010
[FM GROUP] MERCEDESEM PO SUKCES (Liderzy)
Witaj w świecie Liderów FM GROUP! Od ogromnego sukcesu dzielą Cię już tylko kroki! Nie musisz jednak tego dystansu pokonać pieszo - wyjedź sukcesowi naprzeciw jednym z luksusowych aut marki Mercedes-Benz!  Czytaj cały artykuł.
Opublikowany: 01.04.2010
1
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się