Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
AktualnościProgramy motywacyjnePliki do pobraniaPoradnik dystrybutora FMGalerie Foto/VideoCiekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@portalfm.net
Ważne informacje
O nasFirma FM GROUP PolskaO zapachach FM GROUPRegulamin zakupówFAQ - Najczęściej zadawane pytaniaKontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

Zakupy na PortalFM.net jeszcze bezpieczniejsze.

Bezpieczniej z certyfikatem RapidSSL Z przyjemnością informujemy, że jak dotychczas PortalFM.net jest jedynym sklepem internetowym oferującym markowe produkty firmy FM GROUP z zabezpieczeniem składania zamówień poprzez certyfikat SSL!

Czym jest certyfikat SSL?

Secure Sockets Layer (SSL) zapewnia bezpieczne przesyłanie informacji między komputerem a serwerem. Realizowane jest to przez zaawansowane szyfrowanie danych. Dzięki temu wszystkie hasła i dane prywatne są poufne. Ponadto SSL gwarantuje integralność informacji. Oznacza to, że nie zostaną one zmienione w trakcie przesyłania. Wszystkie te wyznaczniki powodują, że SSL jest dzisiaj podstawą handlu internetowego i działalności biznesowych.

Przed czym ochroni naszych Klientów certyfikat SSL?

Podstawową funkcją certyfikatów SSL jest ochrona internautów przed: kasowaniem danych, kradzieżą haseł, numerów kart, kont i posługiwaniem się nimi, fałszowaniem danych, przestępstwami dokonywanymi na użytkownikach indywidualnych oraz całych systemach firm, organizacji i instytucji, kradzieżami danych niezbędnych do logowania do intranetów i ekstranetów oraz nowymi technikami phishingu.

Certyfikat RapidSSL, jest wysokiej jakości 128/256-bitowym certyfikatem SSL, gwarantującym maksimum jakości i bezpieczeństwa.

Wystawca certyfikatu RapidSSLWystawcą naszego certyfikatu RapidSSL jest firma GeoTrust. GeoTrust to drugi na świecie pod względem wielkości dostawca cyfrowych certyfikatów SSL, służących do zabezpieczenia witryn internetowych oraz szerokiej gamy produktów służących do identyfikacji stron WWW oraz partnerów biznesowych oferujących swoje usługi i produkty poprzez Internet. Technologia podpisów elektronicznych wprowadzanych do certyfikatów GeoTrust reprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu obsługi cyfrowej zabezpieczeń, poprzez zabezpieczanie dokumentów i kodu przesyłanych danych. Aktualnie ponad 100.000 firm w ponad 150 krajach na świecie wykorzystuje technologię dostarczaną przez GeoTrust dla zabezpieczenia transakcji, weryfikacji tożsamości oraz usług związanych z uwierzytelnianiem w Internecie, w sieciach przewodowych i bezprzewodowych.

Serdecznie zapraszamy do bezpiecznych zakupów na PortalFM.net ;-)


Artykuł został opublikowany dnia: 02.12.2010.
Poinformuj znajomych o tym artykule
Wpisz adres e-mail znajomego:
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się